Język:

Pokoje


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pokój czteroosobowy

Pokój z jednym podwójnym łóżkiem piętrowym i jednym jednoosobowym, łazienka, stół, 4 krzesła, szafy z szufladami. Możliwość dostawienia kolejnych łóżek - w zależności od potrzeb.Widok z okna na ogród i las. Łazienka z wc.

Pokój dwuosobowy

Pokój z dużym podwójnym łóżkiem, łazienką z wc, dwoma fotelami, stołem i dużą szafą. Możliwość dostawienia kolejnych łóżek - w zależności od potrzeb.Widok z okna na rzekę i las.

 

Historia niebieskiego obrazu w niebieskim pokoju…

 

To obraz z minionej epoki, mało już spotykany, z rodzaju wiejskiego kiczu. Podobne były w każdej wiejskiej chacie, ale raczej na południu lub wschodzie Polski. Na terenach zachodnich to wyjątek. Niektórzy, zwłaszcza młodzi nasi goście, mogą pomyśleć: co to jest, nie podoba mi się…


Ten obraz, to świadectwo z ginącego już gatunku „sztuka wiejska makatkowa”. Namalowany w tonacji niebieskiej, przedstawia modlącego się Jezusa. W tle spowite nocą miasto Nazaret lub Jerozolima. Kwestia wyobraźni. Obraz jest bardzo sugestywny: Chrystus patrzy w niebo i gorąco modli się do Boga. I tu informacja NIEZWYKŁA, sprawdzona przez tych, którzy próbowali, wierzący i niewierzący. Patrząc na ten obraz spełniają się dobre myśli i modlitwy. Warto spróbować…

 

Obraz obecnie jest w renowacji.

 

 

 

Pokój jednoosobowy

Przytulny pokój z jednym łóżkiem, łazienką z wc. W pokoju szafka, krzesło i stolik. Widok z okna na ogród i las.

 

 

 

Pokój dwuosobowy

Duży pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem, łazienką. W pokoju znajduje sie stół, mała komoda i fotel. Możliwość dostawienia kolejnych łóżek - w zależności od potrzeb.Widok z okna na ogród i las.