Język:

Dlaczego my?


"Wypoczynek to największe z dóbr" - Sokrates

 

Szanowni Państwo!

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszym gospodarstwem. Gospodarstwo agroturystyczne Drawnik nad Drawą dopiero zaczyna swoją działalność - dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi. Jesteśmy po to, by spełnić Państwa pragnienia i tak zorgazniować to miejsce -  by wypoczynek u nas dodał Państwu sił i chęci do życia. 

 

Słońce, dziewicza zieleń, czyste powietrze i niezwykłe położenie Drawnika –  to wszystko pomoże Państwu odpocząć i mamy nadzieje sprawi, że będziecie chciali do nas wracać. Z taką myślą organizujemy to wspaniałe miejsce Ale też oczekujemy od Państwa pomocy. Każda uwaga i sugestia pomoże nam wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom.

 

Dokładamy wszelkich starań, by po ciężkich dniach pracy odpoczęli Państwo na łonie natury, z dala od zgiełku dużych miast i zanieczyszczeń środowiska. Gwarantujemy spokojny wypoczynek i relaks.

 

Drawnik nad Drawą – oferuje odpoczynek w doskonałym miejscu. To jedyne gospodarstwo, które znajduje się w środku lasu, w samym sercu Drawieńskiego Parku Narodowego.

 

Tutaj człowiek naprawdę odpoczywa, regeneruje się i nabiera sił. My zapewniamy swojską, rodzinną i ciepłą atmosferę.

 

Jesteśmy rodzinnym gospodarstwem, sami przyjeżdżamy do Drawnika - by odpocząć. Tu spędzają wakacje nasze dzieci i przyjaciele.

 

Dlatego dokładamy największych starań, by wszystko było na najwyższym poziomie, a jednocześnie bez przesadnego luksusu. Po prostu dom z ciepłymi ludźmi, którzy zatroszczą się o wszystkie Państwa potrzeby.

 

Pobyt w naszym gospodarstwie może zamienić Państwa urlop w niezwykłą przygodę, którą na pewno wspominać będziecie po latach.

 

Pomożemy w organizacji każdego szczegółu Waszego pobytu, zapoznamy Was ze wszystkimi możliwościami jakie oferuje region -  tutaj nie można się nudzić.

 

Każdy klient jest naszym szczególnym gościem i dlatego traktowany jest zawsze indywidualnie.

 

Serdecznie zapraszamy i życzmy miłego odpoczynku!